Zátěžové PVC podlahy, lino

Zátěžové PVC v metráži se používá do kanceláří, do nemocnic, na chodby veřejných budov, do škol a školek, ale také třeba na podlahu skladů, kde jezdí vozíky se vlastním pohonem. Samozřejmě můžete tuto podlahovou krytinu použít i do bytu. Vidíte, že použití zátěžového PVC je velice široké a ne každé zátěžové PVC můžete použít pro celé uvedené spektrum použití. Při výběru zátěžové vinylové podlahy v metráži, je potřeba dávat pozor na třídu zátěže vybíraného materiálu. Třídy zátěže 31 - 33 jsou určeny pro kancelářské využití. Třídy zátěže 41 - 43 značí, že toto zátěžové PVC můžete použít v průmyslových objektech. Vždy platí, čím nižší třída zátěže, tím je podlaha určena pro klidnější interiér. Pokud si nebudete jisti s kvalitou vybraného PVC v roli, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Základní šíře zátěžového PVC jsou 2m, 3m a 4m. Při výběru Vaší nové podlahy si možná všimnete, že máme dva typy: PVC homogenní a PVC heterogenní. Zároveň můžete vybírat mezi PVC filcem, nebo bez filcu. V průřezu homogenního PVC vidíte pouze jednu vrstvu materiálu přes celou tlouštku podlahy. Heterogenní PVC je tvořeno několika vrstvami. Homogenní PVC má vždy mramorovaný, nebo chipsový vzor. Heterogenní PVC může mít libovolný vzor. Povrch heterogenní vinylové podlahy v metráži může být buď hladký, nebo zvrásněný (embosovaný), imitující povrch přírodních prken. Pokud nechcete PVC lepit, nebo ho potřebujete položit třeba na starou dlažbu, vybírejte z kolekcí PVC Texline a HQR.

Tip pro Vás: vybíráte PVC do malé místnosti, nebo chodby? Koukněte se do kategorie "PVC skoro zadarmo". Nabízíme zde více jak 500ks zbytků až do rozměru 15m2. Vše za jednotnou cenu 184,- Kč/m2.


 

Načíst dalších 24 produktů
zobrazeno 24 z 795 produktů